Synpunkter & klagomål

Hjälp oss att bli bättre - säg vad du tycker!

Ibland vill man klaga, ibland vill man berätta när något är bra.

Framför gärna dina synpunkter till kommunen. Vare sig du är nöjd eller missnöjd är det viktigt för oss att du berättar det. Dina synpunkter, stora som små, är viktiga i vårt utvecklingsarbete. De kan hjälpa till att ge bättre service till kommuninvånarna.

Din synpunkt eller klagomål blir offentlig handling.

Läs om hur vi tar om hand dina synpunkter eller ditt klagomål.

  1. Skriv kort ner de synpunkter, förslag eller klagomål du har:
  2. Mina kontaktuppgifter
    Lämna fälten tomma om du vill vara anonym.
  3. eller avbryt

Kontakt

Här hittar ni mejladresser till lärarna på Adolfsbergsskolan

5a

Linda Gälman linda.galman@edu.knivsta.se

Sabina Lindén sabina.linden@edu.knivsta.se

5b

Gustav Lind gustav.lind@edu.knivsta.se

Mikael Liljegren mikael.liljegren@edu.knivsta.se

7a

Camilla Sahlin camilla.sahlin@edu.knivsta.se

Malin Wallqvist malin.wallqvist@edu.knivsta.se

7b

Elisabeth Karlström elisabeth.karlstrom@edu.knivsta.se

Fredrik Lindkvist fredrik.lindkvist@edu.knivsta.se

7c

Jessica Wallström jessica.wallstrom@edu.knivsta.se

Kristina Ovaska kristina.ovaska@edu.knivsta.se

7d

Helena Morales Johansson helena.moralesjohansson@edu.knivsta.se

 Katarina Jansson katarina.jansson@edu.knivsta.se

7e

Cristian Larsson cristian.larsson@edu.knivsta.se

Harpa Reynisdottir harpa.reynisdottir@edu.knivsta.se

8a

Nina Bjuhr nina.bjuhr@edu.knivsta.se

Åsa Stenberg asa.stenberg@edu.knivsta.se

8b

Erik Botås erik.botas@edu.knivsta.se

Sarine Blanck sarine.blanck@edu.knivsta.se

8c

Marika Blom marika.blom@edu.knivsta.se

Ulrika Olsson ulrika.olsson@edu.knivsta.se

8d

Nadia Källström nadia.kallstrom@edu.knivsta.se

Mattias Hansson mattias.hansson@edu.knivsta.se

9a

Helena Lünnér helena.lunner@edu.knivsta.se

9b

Jenny Dahlstrand jenny.dahlstrand@edu.knivsta.se

9c

Katarina Bengtsson katarina.a.bengtsson@edu.knivsta.se

Patrik Lindqvist patrik.lindqvist@edu.knivsta.se

9d

Anette Karlsson anette.karlsson@edu.knivsta.se

Lena Forsgren lena.forsgren@edu.knivsta.se

 

Övriga lärare

Ingrid Hinze ingrid.hinze@edu.knivsta.se

Karolina Fröhammar karolina.frohammar@edu.knivsta.se

Maria Sörlin maria.sorlin@edu.knivsta.se

Moud Omari, trä-och metall slöjd, moud.omari@edu.knivsta.se

 

AST

Diana Eriksson diana.eriksson@edu.knivsta.se

Fredrik Blanck fredrik.blanck@edu.knivsta.se

Kristian Örsell kristian.orsell@edu.knivsta.se

Robert Pettersson robert.pettersson2@edu.knivsta.se

Ida Axelsson ida.axelsson@edu.knivsta.se

Liselott Bauer liselott.bauer@edu.knivsta.se

 

Specialpedagog – Karin Jaresved Andersson karin.jaresved.andersson@edu.knivsta.se

 

Studio –

Marie Nordling marie.nordling@edu.knivsta.se

Maria Norlin maria.norlin@edu.knivsta.se

Mats Wergelius mats.wergelius@edu.knivsta.se

 

Resurser –

Emil Henriksson emil.henriksson@edu.knivsta.se

Ingela Nilsson ingela.nilsson2@edu.knivsta.se

Jakob Elgstrand jakob.elgstrand@edu.knivsta.se

Nils Lundgren nils.lundgren@edu.knivsta.se

Ulla-Britt Browne ulla-britt.browne@edu.knivsta.se

  • Senast uppdaterad 12 apr 2019