Synpunkter & klagomål

Hjälp oss att bli bättre - säg vad du tycker!

Ibland vill man klaga, ibland vill man berätta när något är bra.

Framför gärna dina synpunkter till kommunen. Vare sig du är nöjd eller missnöjd är det viktigt för oss att du berättar det. Dina synpunkter, stora som små, är viktiga i vårt utvecklingsarbete. De kan hjälpa till att ge bättre service till kommuninvånarna.

Din synpunkt eller klagomål blir offentlig handling.

Läs om hur vi tar om hand dina synpunkter eller ditt klagomål.

  1. Skriv kort ner de synpunkter, förslag eller klagomål du har:
  2. Mina kontaktuppgifter
    Lämna fälten tomma om du vill vara anonym.
  3. eller avbryt

Kontakt

Här hittar ni mejladresser till lärarna på Adolfsbergsskolan

5a –  

Erik Ström erik.strom@edu.knivsta.se

5b –

Anna Isaksson anna.isaksson@edu.knivsta.se

5c –

Nathalie Avermalm nathalie.avermalm@edu.knivsta.se

6a –

Sabina Lindén sabina.linden@edu.knivsta.se

6b –

Gustav Lind gustav.lind@edu.knivsta.se

6c –

Mikael Liljegren mikael.liljegren@edu.knivsta.se

7a –

Helena Lünnér helena.lunner@edu.knivsta.se

Nina Johansson surina.johansson@edu.knivsta.se

7b –

Jenny Dahlstrand jenny.dahlstrand@edu.knivsta.se

Emil Henriksson emil.henriksson@edu.knivsta.se

7c –

Katarina Bengtsson katarina.a.bengtsson@edu.knivsta.se

Silvio Duran Michea silvio.duranmichea@edu.knivsta.se

7d –

Anette Karlsson anette.karlsson@edu.knivsta.se

Lena Forsgren lena.forsgren@edu.knivsta.se

7e –

Anna Wessman anna.wessman@edu.knivsta.se

Marie Nordling marie.nordling@edu.knivsta.se

 

8a –

Camilla Sahlin camilla.sahlin@edu.knivsta.se

Malin Wallqvist malin.wallqvist@edu.knivsta.se

8b –

Elisabeth Karlström elisabeth.karlstrom@edu.knivsta.se

Fredrik Lindkvist fredrik.lindkvist@edu.knivsta.se

8c –

Jessica Wallström jessica.wallstrom@edu.knivsta.se

Kristina Ovaska kristina.ovaska@edu.knivsta.se

8d –

Helena Morales Johansson helena.moralesjohansson@edu.knivsta.se

Katarina Jansson katarina.jansson@edu.knivsta.se

8e –

Cristian Larsson cristian.larsson@edu.knivsta.se

Harpa Reynisdottir harpa.reynisdottir@edu.knivsta.se

9a –

Nina Bjuhr nina.bjuhr@edu.knivsta.se

Åsa Stenberg asa.stenberg@edu.knivsta.se

9b –

Erik Botås erik.botas@edu.knivsta.se

Patrik Lindqvist patrik.lindqvist@edu.knivsta.se

9c –

Marika Blom marika.blom@edu.knivsta.se

Ulrika Olsson ulrika.olsson@edu.knivsta.se

9d –

Nadia Källström nadia.kallstrom@edu.knivsta.se

Mattias Hansson mattias.hansson@edu.knivsta.se

 

Övriga lärare –

Ingrid Hinze ingrid.hinze@edu.knivsta.se

Victor Flemström victor.flemstrom@edu.knivsta.se

 

AST –

Diana Eriksson diana.eriksson@edu.knivsta.se

Fredrik Blanck fredrik.blanck@edu.knivsta.se

Robert Pettersson robert.pettersson2@edu.knivsta.se

Ida Axelsson ida.axelsson@edu.knivsta.se

Liselott Bauer liselott.bauer@edu.knivsta.se

Helene Bexell - helen.bexell@edu.knivsta.se

 

Specialpedagog –

Karin Jaresved Andersson karin.jaresved.andersson@edu.knivsta.se

 

Studio –

Marie Nordling marie.nordling@edu.knivsta.se

Maria Norlin maria.norlin@edu.knivsta.se

Mats Wergelius mats.wergelius@edu.knivsta.se

Maria Sörlin maria.sorlin@edu.knivsta.se

 

Resurser –

Emil Henriksson emil.henriksson@edu.knivsta.se

Silvio Duran Michea silvio.duranmichea@edu.knivsta.se

Ulla-Britt Browne ulla-britt.browne@edu.knivsta.se

  • Senast uppdaterad 27 aug 2019